homeSuccess StoriesSuez
Eleganckie prezenty firmowe z upcyklingu

Informacje o
Projekcie


Grupa SUEZ szukała oryginalnych i zrównoważonych prezentów bożonarodzeniowych dla swoich kluczowych klientów. Postanowiliśmy zaproponować nasze produkty upcyklingowe wykonane przez lokalnych projektantów, które demonstrują nieograniczone możliwości nadawania odpadom drugiego życia. Z pełnego asortymentu gwiazdkowych produktów upcyklingowych Deko Eko wybór padł na serię funkcjonalnych i dekoracyjnych butelek do wina wykonanych z odzyskanych butelek powierzonych przez firmę SUEZ.

Materiały
których użyliśmy


Butelki po winie do tego projektu dobieraliśmy niezwykle starannie. Efekt był oszałamiający.

Efekt
Cyrkularności


W konsumpcyjnym społeczeństwie coraz trudniej znaleźć wartościowe pomysły na prezenty gwiazdkowe dla kluczowych klientów. Poprzez naszą ofertę świątecznych gadżetów upcyklingowych daliśmy marce SUEZ przewagę konkurencyjną, wytwarzając funkcjonalne i dekoracyjne butelki do wina opatrzone logo SUEZ z odzyskanych butelek po winie.
Nasz linearny model ekonomiczny jest zbudowany na ograniczoności zasobów. Z jednej strony mamy ciągle wzrastające potrzeby, a z drugiej ograniczone i kurczące się dramatycznie zasoby naturalne. W pełni cyrkularna gospodarka oferuje perspektywę gospodarki globalnej, która jest z założenia regeneratywna. Jako pracownicy i obywatele mamy świadomość, że aby znaleźć odpowiedź na współczesne wyzwania gospodarki odpadami, potrzebujemy szybkich, dalekosiężnych i bezprecedensowych zmian we wszystkich aspektach życia społecznego. Tylko to, w połączeniu z przełomowymi technologiami, może doprowadzić do sukcesu na tym polu. Z pewnością nie chcesz stracić szansy na danie drugiego życia swoim odpadom, oszczędzając ograniczone zasoby, a zyskując nowe produkty bez ponoszenia zbędnych kosztów, a co ważniejsze dołączając do spektakularnego ruchu cyrkularnej gospodarki

Dowiedz się
więcej